خانه / مازندران / ۱۵۰ میلیارد برای توسعه روستاهای شرق مازندران اختصاص یافت

۱۵۰ میلیارد برای توسعه روستاهای شرق مازندران اختصاص یافت

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از اختصاص مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل پروژه های عمرانی روستاهای شرق استان خبر داد.

علی محمد شاعری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بهشهر، اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده، مبلغ 150 میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل 88 پروژه عمرانی در شرق مازندران اختصاص یافته است.

وی افزود: این مبلغ از محل اعتبارات معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تامین شده است. 

نماینده مردم شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از یکصد روستای شرق مازندران از مزایای این پروژه ها بهره مند می شوند، ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه های راهسازی، آبرسانی، طرح هادی و ورزشی با این اعتبارات آغاز و تکمیل خواهند شد.

عضو مجمع نمایندگان مازندران افزود: 60 میلیارد ریال برای پروژه های راهسازی، 39 میلیارد ریال برای پروژه های آبرسانی، 30 میلیارد ریال برای پروژه های طرح هادی و 21 میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل پروژه های ورزشی در روستاهای شرق استان اختصاص یافته است. 

شاعری از دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی، آب و فاضلاب روستایی، بنیاد مسکن و ورزش و جوانان خواست با توجه به تخصیص این اعتبارات، هرچه زودتر نسبت به پیگیری و انتخاب پیمانکار برای شروع عملیات اجرایی اقدام کنند.

نماینده مردم شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این اعتبارات صرف توسعه و تکمیل پروژه های نیمه تمام و آغاز عملیات اجرایی پروژه های جدید در روستاهای شرق مازندران می شود.

حتما ببینید

مبارزه با آفات، بیماری‌ها و علف‌های هرز

مبارزه با آفات، بیماری‌ها و علف‌های هرز امسال در ۸ هزار و ۷۷ هکتار از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *