خانه / کشاورزی / برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها، ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری در گلستان

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها، ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری در گلستان

رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهادکشاورزی استان گلستان از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها و ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری در استان خبر داد.

 مریم برزنونی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها، ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری در گلستان از تاریخ ۱۶ مهرماه لغایت ۱۹ مهرماه جاری در استان گلستان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۱ برای بازدید از این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه استان گلستان اقدام کنند و نیازمندی‌های خودشان را در زمینه ماشین‌ها و ادوات کشاورزی و سیستم‌های آبیاری کشاورزی تامین کنند.

*پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها، ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری به مدت ۴ روز در گلستان دایر است

رئیس اداره مکانیزاسیون سازمان جهادکشاورزی استان گلستان ابراز کرد: تولیدکنندگان مختلفی از استان‌های متعدد کشور در این نمایشگاه حضور دارند و تولیدات کشاورزی خودشان را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

برزنونی با اشاره به اینکه پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها، ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری به مدت چهار روز در استان گلستان دایر خواهد بود، خاطرنشان کرد: برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ماشین‌های کشاورزی، تجهیزات و سیستم‌های آبیاری گلستان با برند AGRIGOL و با رویکرد  «گلستان ماندگار، کشاورزی پایدار» از ابتدای سال ۱۳۹۸ برنامه‌ریزی شد تا بهترین دستاورد را برای صنعت کشاورزی کشور به ارمغان بیاورد.

 پانزدهمین نمایشگاه ماشین‌ها، ادوات کشاورزی و تجهیزات آبیاری استان گلستان با حضور استان‌های تهران، گلستان، خراسان، البرز، اصفهان، قزوین، اراک، همدان، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی،مازندران، کرمان، فارس، قم، خوزستان، سمنان و کشورهای ایتالیا، فرانسه و ترکیه در نمایشگاه بین‌المللی استان گلستان برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس

حتما ببینید

بخش کشاورزی در کشور و استان برای ارتقای بهره‌وری نیازمند تقویت سرمایه‌گذاری است

استاندار قزوین گفت: بخش کشاورزی در کشور و استان برای ارتقای بهره‌وری نیازمند تقویت سرمایه‌گذاری …